FAQ

 1. Kim jest Sylwia Gruchała?

  Sylwia Gruchała to najbardziej utytułowana polska florecistka wszechczasów. Liczne sukcesy, które podczas kariery sportowej udało jej się odnosić, sprawiły, że dziś Sylwia Gruchała jest najbardziej znaną i rozpoznawalną przedstawicielką polskiego floretu.

 2. Jakie są największe międzynarodowe osiągnięcia Sylwii Gruchały?

  Bez wątpienia największym sukcesem Sylwii Gruchały, są dwa medale olimpijskie. Srebrny, zdobyty w 2000 roku podczas igrzysk olimpijskich w Sydney – przez drużynę narodową, której była kapitanem. Brązowy, indywidualny, zdobyty w 2004 roku podczas igrzysk olimpijskich w Atenach. Sylwia Gruchała jest także wielokrotną Mistrzynią Świata i Europy.

 3. Jakie są największe krajowe osiągnięcia Sylwii Gruchały?

  Sylwia Gruchała dziesięciokrotnie zdobyła tytuł Mistrzyni Polski, czego do tej pory nie udało się osiągnąć żadnej innej polskiej florecistce.

 4. Czym zajmuje się Sylwia Gruchała po zakończeniu kariery sportowej?

  Chcąc wykorzystać potencjał sportowych doświadczeń zdobywanych przez wiele lat profesjonalnej kariery, dziś Sylwia Gruchała bierze udział w wielu „okołomotywacyjnych” spotkaniach i eventach, na które zapraszana jest zazwyczaj w charakterze gościa specjalnego. Gdy tylko dysponuje odpowiednią ilością czasu, stara się angażować w coaching motywacyjny, prowadzi wykłady specjalne oraz mowy motywacyjne – przekonując jak istotna w drodze do sukcesu jest rola motywacji.

 5. Jak wyglądają mowy motywacyjne Sylwii Gruchały?

  Mowy motywacyjne z reguły są bardzo oficjalnym dopełnieniem najbardziej prestiżowych konferencji, kongresów, gal jubileuszowych i rozmaitych – często bardzo prestiżowych – spotkań firmowych. Charakter mowy motywacyjnej jest zazwyczaj bardzo podniosły, co odróżnia nieco ten rodzaj wystąpienia od typowego wykładu motywacyjnego.

 6. Dla kogo przeznaczony jest coaching motywacyjny?

  Nie tylko coaching motywacyjny, ale wszystkie wykłady specjalne (w tym również oczywiście mowy motywacyjne) prowadzone przez Sylwię Gruchałę, dedykowane są szeroko rozumianemu środowisku biznesowemu. Program każdego wykładu specjalnego, konstruowany jest zawsze w oparciu o cel i wizję spotkania, dzięki czemu zakres tematyczny każdego wystąpienia może zostać dostosowany tak dla kadry zarządzającej, jak również dla pracowników niższych szczebli.

 7. Jakiego typu wykłady specjalne prowadzi Sylwia Gruchała?

  Osią każdego wykładu Sylwii Gruchały, zawsze jest jej kariera sportowa. W kolekcji swoich trofeów, Sylwia Gruchała posiada dwa olimpijskie medale – indywidualny i drużynowy. Dzięki temu, swoje wykłady jest w stanie profilować tak pod szeroko rozumiany personalny rozwój indywidualny, jak i współpracę zespołową – czyli popularny team building. Kilka najpopularniejszych tytułów wykładów specjalnych prowadzonych przez Sylwię Gruchałę, jest wymienionych w zakładce tematy wystąpień – pod poniższym linkiem:

  Tematy wystąpień