Coaching motywacyjny

Mimo, iż Sylwia Gruchała wiele lat przedzierała się przez pokłady niezliczonych emocji towarzyszących jej tak podczas fantastycznych zwycięstw, jak i przygniatających porażek, nadal pozostaje głodna życia. Dziś, koncentrując się na licznych podobieństwach i analogiach z zakresu sport-życie-biznes, Sylwia wraca w pewnym sensie do początków swojej kariery – a ich nieodłącznym elementem, był coaching motywacyjny. Bo przecież coaching motywacyjny – pod bardzo różnymi wtedy postaciami i nazwami – towarzyszył Sylwii od zawsze. To właśnie coaching motywacyjny i wsparcie mentalne w dużej mierze ułatwiły Sylwii zdobycie dwóch medali olimpijskich i dziesięciu tytułów mistrzyni Polski.

Podczas swojej kariery, wiele razy przekonałam się jak bardzo ludzie lubią pomagać innym

Wierząc absolutnie w ludzkie możliwości, Sylwia Gruchała hołduje przekonaniu, że nie ma w życiu rzeczy niemożliwych. Doskonale rozumie indywidualną chęć – i potrzebę zarazem – znalezienia swojego miejsca na świecie, ponieważ sama wcześniej tą właśnie drogą podążała. Coaching motywacyjny, inspirujące wykłady – projekty którymi dziś zajmuje się Sylwia, to wzmacnianie wiary w siebie. To podkreślanie jak twórczy jest ludzki potencjał. To dzielenie się swoimi pokładami motywacji.

Coaching motywacyjny, którego fundamentem jest bliższe poznanie siebie, może wskazywać nowe czynniki mobilizujące do działania, oraz ułatwiające stopniowe pokonywanie własnych barier. To również znakomity moment, by wraz z Sylwią Gruchałą cieszyć się i swoimi dotychczasowymi indywidualnymi osiągnięciami i sukcesami zespołowymi. Po co zatem nam coaching motywacyjny? By nie przejmować się drobnymi niepowodzeniami i nadal podejmować się nowych wyzwań, mając jednocześnie przekonanie, że determinacja zawsze się obroni.

Gdy coś się udawało, działałam dalej. Gdy coś się nie udawało… działałam dalej

Cała kariera sportowa Sylwii Gruchały to okres, w którym – z troską o najmniejsze detale – budowała własny autorytet, własny wizerunek, własną markę. Dziś natomiast, prowadząc wykłady specjalne i coaching motywacyjny – chcąc jednocześnie wykorzystać odpowiednio swoje doświadczenia – wspiera marki wielu firm. I małych firm rodzinnych. I dużych korporacyjnych przedsiębiorstw. Jest zawsze tam, gdzie jest potrzebna by inspirować i motywować!